سؤالات متداول

محدودیت های دانلود چگونه هستند؟

با خرید پلن های ویژه شما می توانید اقدام به دانلود فایل ها کنید . پلن ها با دو محدودیت قرار داده شده اند : 1 محدودیت تعداد دانلود. 2 محدودیت زمان. هر کدام از محدودیت ها زودتر به پایان برسد شما باید اکانت خود را برای دریافت فایل مجددا شارژ نمایید. به عنوان مثال اگر پلن ویژه روزانه را خریداری کرده اید ، 24 ساعت زمان دارید تا تعداد دانلود مشخص شده در پلن را به پایان برسانید . چنانچه تعداد دانلود شما تمام شد اکانت شما جهت دریافت فایل منقضی می شود . چنانچه در زمان مشخص شده در پلن (یک روز به عنوان مثال) تعداد دانلود خود را به اتمام نرساندید باز هم اکانت شما برای دریافت فایل منقضی خواهد شد.

آیا برای خرید از سایت ، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

آیا امکان سفارش دانلود فایلی که در وب سایت موجود نیست وجود دارد؟

بله ، چنانچه فایلی را برای دانلود مد نظر داشتید که در محصولات ما وجود نداشت شما می توانید از طریق صفحه تماس با ما آدرس فایل مبدا را برای ما ارسال کنید تا برای دانلود در وب سایت قرار گیرد . لازم به ذکر است جهت سفارش فایل هزینه اضافه در کاربر دریافت نخواهد شد.

کار کجاست مکانی برای حرفه‌ای‌ها

همراه سازمان شما در تمامی مراحل جذب نیرو